Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelená dodávka, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelená dodávka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zelená dodávka. Klipart Zelená dodávka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená dodávka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelená dodávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená dodávka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1336
1280x1069
800x668
500x417
160x134

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 950 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelená dodávka patří do sekce Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ledňák obrovský zdarma Podívejte se i na vektor Notebook ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Ještěrka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, Auta, ke stažení, cliparts, free, klipart, vektorový obrázek, Zelená dodávka, svg, Zelená dodávka, ilustrační obrázek, download, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, referáty, Facebook, blog, Instagram, škola, web, Twitter, prezentace, avatar, fotokniha, časopis, památník, dokument, PowerPoint, články

Mezi hezké kresby patří i vektor GPS Navigace zdarma, obrázek Jeptiška ke stažení nebo klipart Ortodoxní katedrála ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.