Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelená dodávka, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelená dodávka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zelená dodávka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zelená dodávka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zelená dodávka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená dodávka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená dodávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená dodávka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1336
1280x1069
800x668
500x417
160x134

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 950 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zelená dodávka je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Utahu ke stažení Podívejte se i na obrázek Bluma ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Angkor Vat zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, Auta, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, ke stažení, Zelená dodávka, svg, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, referáty, Facebook, blog, profil, Instagram, plakáty, pozvánky, word, profilovka, textové dokumenty, web, časopis, PowerPoint, Twitter, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek 2 Eurocenty ke stažení, klipart Lískový ořech ke stáhnutí nebo ilustrace Gepard zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.