Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Otisk prstu (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Otisk prstu zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Otisk prstu. Klipart Otisk prstu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Otisk prstu v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otisk prstu zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Otisk prstu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otisk prstu ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 024 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jhnri4

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Otisk prstu s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Otisk prstu patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zamilovaní ptáčci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Píchačky zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa Asie ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Otisk prstu, zdarma, vektor, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, download, Otisk prstu, cliparts, svg, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, deníček, web, Adobe Illustrator, textové dokumenty, office, plakáty, word, corelDraw, pozvánky, diář, fotokniha, vizitky, Instagram, profil, Facebook, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Netopýři ke stáhnutí, obrázek, klipart MPG zdarma nebo obrázek Sova zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.