Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Otisk prstu, Věda pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Otisk prstu zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Otisk prstu. Kreslená ilustrace Otisk prstu je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otisk prstu zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Otisk prstu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otisk prstu ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 024 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Otisk prstu se nachází v kategorii Vektorové obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace JS ke stažení Podívejte se i na klipart Mimino ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek RPM zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Otisk prstu, ke stažení, grafika, download, Věda, vektor, ilustrační obrázek, free, svg, Otisk prstu, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakát, web, referáty, Pinterest, inkscape, Facebook, blog, corelDraw, pozvánky, avatar, škola, Adobe Illustrator , články, kalendář, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Toustovač ke stažení, ilustrace Mapa Velké Británie ke stáhnutí nebo vektor Květ na stromě zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.