Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Důlní vagón, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důlní vagón zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Důlní vagón. Stahujte klipart Důlní vagón v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Důlní vagón? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vagón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Důlní vagón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vagón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1323
1280x1058
800x661
500x413
160x132

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 231 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Důlní vagón je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlatá srdce ke stažení Podívejte se i na obrázek Srdce z abecedy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Formule zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Důlní vagón, ke stažení, download, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, Důlní vagón, ke stáhnutí, free, vektor, obrázek, grafika, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, plakát, Twitter, blog, web, PowerPoint, inkscape, prezentace, pozvánky, Instagram, profilovka, Adobe Illustrator , plakáty, kalendář, webové stránky, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Unicorn ke stažení, klipart Spokojený kuchař ke stáhnutí nebo ilustrace Stavitelný klíč zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.