Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Důlní vagón (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důlní vagón zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Důlní vagón. Obrázek Důlní vagón je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Důlní vagón? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vagón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Důlní vagón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vagón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1323
1280x1058
800x661
500x413
160x132

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 231 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Důlní vagón) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Důlní vagón se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oko Prozřetelnosti ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté číslo 0 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Novoročenka 2019 ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, free, Důlní vagón, cliparts, klipart, ke stažení, zdarma, svg, vektorový obrázek, Doprava, download, ilustrační obrázek, Důlní vagón, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, eshop, dokumenty, corelDraw, plakáty, word, pozvánky, dokument, kalendář, avatar, textové dokumenty, inkscape, Adobe Illustrator, Pinterest, wordpress, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Lebka se zkříženými hnáty ke stažení, obrázek, klipart Šedivá medúza ke stažení nebo vektorový klipart Kontejner ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.