Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Důlní vagón, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důlní vagón zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Důlní vagón. Stahujte klipart Důlní vagón v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Důlní vagón? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vagón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Důlní vagón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vagón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1323
1280x1058
800x661
500x413
160x132

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 231 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Důlní vagón patří do sekce Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Flétna zdarma Podívejte se i na vektor Radioaktivita ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hruška ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, klipart, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, Důlní vagón, free, grafika, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, fotokniha, office, dokumenty, word, blog, pozvánky, památník, prezentace, profil, profilovka, Twitter, corelDraw, webové stránky, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Jesličky zdarma, obrázek Webkamera ke stažení nebo klipart Černá hora ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.