Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Důlní vagón, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důlní vagón zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Důlní vagón. Stahujte klipart Důlní vagón v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Důlní vagón? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vagón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Důlní vagón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vagón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1323
1280x1058
800x661
500x413
160x132

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 231 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Důlní vagón je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mandala ke stažení Podívejte se i na ilustrace Psaníčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Srdíčkové srdce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, vektorový obrázek, Důlní vagón, ilustrace, grafika, download, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Důlní vagón, svg, ilustrační obrázek, Doprava

Doporučené použití klipartu: památník, Pinterest, blog, škola, fotokniha, avatar, dokument, profil, plakát, profilovka, Instagram, referáty, časopis, inkscape, office, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Palec dolů ke stažení, vektor Králík ve vejci ke stáhnutí nebo obrázek Lampion zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.