Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Důlní vagón, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důlní vagón zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Důlní vagón. Stahujte klipart Důlní vagón v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Důlní vagón? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vagón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Důlní vagón ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vagón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1323
1280x1058
800x661
500x413
160x132

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 231 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Důlní vagón se nachází v sekci Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Ruska ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Muammar Kaddáfí zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sýrové srdce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, ke stáhnutí, grafika, klipart, obrázek, svg, ke stažení, ilustrace, vektor, Důlní vagón, download, kliparty, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, články, webové stránky, referáty, Pinterest, škola, fotokniha, openOffice, Adobe Illustrator , web, profilovka, corelDraw, časopis, kalendář, blog, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Euro ke stáhnutí, obrázek Silueta ježibaby zdarma nebo klipart Voják ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.