Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 50 euro centů (Symboly) stahujte zdarma

Obrázek, klipart 50 euro centů stahujte zdarma

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný 50 euro centů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný 50 euro centů lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 euro centů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek 50 euro centů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 euro centů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x787
500x492
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 984 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart 50 euro centů? Pak se podělte se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart 50 euro centů je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Malé písmeno R ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bonsai ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Dětské hřiště ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 50 euro centů, svg, free, ke stažení, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, Symboly, download, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: letáky, inkscape, avatar, koláž, pozvánky, etikety, plakáty, profil, Zoner Callisto, web, prezentace, Facebook, Pinterest, oznámení, Adobe Illustrator, články, video

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Růžový hyacint ke stažení, obrázek Kreslený žralok zdarma nebo obrázek, klipart Mikrofón ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.