Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 50 euro centů, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 50 euro centů zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název 50 euro centů. Pakliže si chcete obrázek 50 euro centů stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 euro centů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 50 euro centů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 euro centů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x787
500x492
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 984 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 50 euro centů patří do sekce Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek William Shakespeare zdarma Podívejte se i na vektor Auto ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zombík ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, kliparty, 50 euro centů, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, 50 euro centů, vektor, svg, grafika, free, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, plakáty, pozvánky, dokumenty, blog, office, škola, prezentace, dokument, Instagram, články, word, kalendář, web, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Modrý zvýrazňovač zdarma, obrázek Maďarsko ke stažení nebo klipart Citrusy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.