Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hudební složka (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hudební složka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hudební složka. Kreslená ilustrace Hudební složka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hudební složka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hudební složka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hudební složka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1268
1280x1015
800x634
500x396
160x127

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 872 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Hudební složka s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Hudební složka je v sekci Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kostýmy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílý pěšec zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Parkovací dům ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, zdarma, ke stažení, obrázek, Hudba, ilustrace, ilustrační obrázek, download, vektor, klipart, vektorový obrázek, Hudební složka, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Twitter, památník, Pinterest, wordpress, eshop, články, profilovka, openOffice, plakáty, office, škola, kalendář, profil, Facebook, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Lesní roh ke stáhnutí, klipart XHTML zdarma nebo ilustrace Brouk zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.