Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Smajlík s brýlemi (Smajlíci) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Smajlík s brýlemi stahujte zdarma

Smajlík s brýlemi je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Smajlík s brýlemi jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlík s brýlemi? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s brýlemi zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík s brýlemi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s brýlemi ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 735 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: freedo

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Smajlík s brýlemi s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Smajlík s brýlemi se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Veselý netopýr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fax ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Kostel ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, zdarma, kliparty, Smajlík s brýlemi, klipart, download, obrázek, Smajlík s brýlemi, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, Smajlíci, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: word, avatar, referáty, logo, web, seminární práce, Twitter, fotografie, eshop, profil, inkscape, vizitky, Pinterest, památník, pozvánky, video, openOffice

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Farma ke stažení, obrázek, klipart Školák ke stažení nebo vektorový obrázek Kolie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.