Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smajlík s brýlemi (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík s brýlemi zdarma ke stažení

Smajlík s brýlemi je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Smajlík s brýlemi je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Smajlík s brýlemi? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s brýlemi zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík s brýlemi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s brýlemi ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 735 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: freedo

Potěší nás, pokud budete tento klipart Smajlík s brýlemi sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Smajlík s brýlemi se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pandeiro ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jaguár americký ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Agentka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, zdarma, Smajlíci, free, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, klipart, download, ke stažení, Smajlík s brýlemi, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, Instagram, Adobe Illustrator, pozvánky, časopis, seminární práce, plakát, památník, referáty, openOffice, Pinterest, kalendář, fotokniha, corelDraw, dokumenty, office

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Abstraktní ananas zdarma, obrázek, klipart Zip ke stáhnutí nebo vektorový klipart Kružítko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.