Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Smajlík s brýlemi (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík s brýlemi zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Smajlík s brýlemi. Doporučujeme stahovat obrázek Smajlík s brýlemi ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s brýlemi zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík s brýlemi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s brýlemi ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 735 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: freedo

Zaujal vás náš klipart Smajlík s brýlemi? Potom se podělte se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Smajlík s brýlemi se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hvězdnice pyrenejská ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Etiopie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Kráva zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, free, Smajlíci, obrázek, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, Smajlík s brýlemi, grafika, ke stažení, download, Smajlík s brýlemi, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: vstupenky, corelDraw, wordpress, inkscape, fotokniha, office, Pinterest, deníček, články, kalendář, plakáty, profil, pozvánky, manuály, openOffice, Facebook, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Digitální číslo 6 zdarma, obrázek, klipart Školák ke stažení nebo vektorový obrázek WiFi ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.