Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík s brýlemi, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík s brýlemi zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Smajlík s brýlemi. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlík s brýlemi? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s brýlemi zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík s brýlemi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s brýlemi ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 735 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smajlík s brýlemi se nachází v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Syntezátor ke stažení Podívejte se i na vektor HTML soubor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vejce kačenka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, klipart, Smajlík s brýlemi, download, grafika, kliparty, Smajlíci, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, Smajlík s brýlemi, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator , fotokniha, dokumenty, památník, Instagram, plakát, seminární práce, inkscape, referáty, word, Facebook, profil, office, web, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zákaz prostituce ke stažení, obrázek Třešně ke stáhnutí nebo klipart Video projektor zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.