Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hvězdička (Symboly) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hvězdička zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hvězdička. Stahujte klipart Hvězdička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hvězdička? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdička zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hvězdička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdička ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1427
1280x1142
800x713
500x446
160x143

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 945 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: eltlims

Líbí se vám klipart Hvězdička? Pak se podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Hvězdička je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Strašidelný hrad ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Thomas Alva Edison ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Růžový drahokam ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, Hvězdička, free, Symboly, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, svg, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, Hvězdička, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, pozvánky, škola, Twitter, Adobe Illustrator, dokument, Facebook, referáty, web, Pinterest, Instagram, textové dokumenty, eshop, dokumenty, články, wordpress

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Číšníce ke stažení, vektor Thomas Alva Edison ke stažení nebo obrázek Veselý netopýr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.