Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hvězdička, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hvězdička zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Hvězdička. Kreslená ilustrace Hvězdička je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Hvězdička v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdička zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hvězdička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdička ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1427
1280x1142
800x713
500x446
160x143

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 945 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: eltlims

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hvězdička se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vodní meloun ke stažení Podívejte se i na vektor Molekula ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Cigareta zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Symboly, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, free, klipart, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, svg, Hvězdička, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, PowerPoint, Facebook, web, office, plakáty, webové stránky, word, avatar, fotokniha, škola, pozvánky, referáty, blog, profilovka, články

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Santova čepice ke stažení, obrázek Mečoun ke stáhnutí nebo klipart Jablko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.