Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ředkvička, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkvička zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ředkvička. Pakliže si chcete obrázek Ředkvička stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ředkvička? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvička zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ředkvička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvička ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

983x1600
786x1280
491x800
307x500
98x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 700 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ředkvička je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík s rouškou ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Všeobecná sestra zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Krůta ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Ředkvička, grafika, zdarma, ilustrace, ke stažení, Ředkvička, free, cliparts, svg, vektor, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, profil, kalendář, referáty, office, profilovka, web, seminární práce, památník, plakát, avatar, dokument, prezentace, Instagram, Adobe Illustrator , corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Automatická pračka ke stáhnutí, klipart Nápis LOVE zdarma nebo ilustrace Kakao ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.