Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ředkvička, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkvička zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ředkvička. Pakliže si chcete obrázek Ředkvička stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ředkvička? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvička zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Ředkvička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvička ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

983x1600
786x1280
491x800
307x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 700 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ředkvička patří do sekce Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kokosový koktejl zdarma Podívejte se i na klipart Digitální číslo 0 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Chlap ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, kliparty, vektorový obrázek, Ředkvička, free, ilustrační obrázek, ke stažení, Zelenina, vektor, obrázek, grafika, klipart, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, office, inkscape, word, Twitter, Instagram, textové dokumenty, profil, seminární práce, plakát, památník, PowerPoint, avatar, pozvánky, web, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Myška zdarma, ilustrace Princ ke stažení nebo vektor Zákaz křesťanství ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.