Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ředkvička, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkvička zdarma ke stažení

Ředkvička je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Ředkvička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Ředkvička v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvička zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Ředkvička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvička ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

983x1600
786x1280
491x800
307x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 700 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ředkvička patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Voskovka zdarma Podívejte se i na klipart Pistácie ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Madagaskar ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Zelenina, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, download, free, kliparty, Ředkvička, grafika, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, památník, články, Facebook, dokumenty, Instagram, seminární práce, Twitter, pozvánky, fotokniha, openOffice, inkscape, PowerPoint, avatar, blog, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Žluté slunéčko zdarma, ilustrace Oslíček ke stažení nebo vektor Zlaté Y ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.