Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ředkvička (Zelenina) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkvička ke stažení zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ředkvička. Vektorový obrázek Ředkvička je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvička zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ředkvička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvička ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

983x1600
786x1280
491x800
307x500
98x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 700 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Zaujal vás náš klipart Ředkvička? Potom se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Ředkvička je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Katarina Pudar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurová medúza ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Roztomilá ovečka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, Zelenina, download, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, grafika, free, ke stáhnutí, Ředkvička, zdarma, Ředkvička

Doporučené použití klipartu: prezentace, bakalářská práce, blog, diplomová práce, webové stránky, profilovka, etikety, články, katalog, office, inkscape, památník, Adobe Illustrator, brožury, vstupenky, corelDraw, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Hranatý meloun zdarma, vektor Ženich a nevěsta zdarma nebo ilustrace Růžová květina ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.