Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Farma se zvířaty (Zvířata) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Farma se zvířaty zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Farma se zvířaty. Pakliže si chcete obrázek Farma se zvířaty stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma se zvířaty zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Farma se zvířaty ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma se zvířaty ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 133 406 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Farma se zvířaty s vašimi kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Obrázek Farma se zvířaty patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sporák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Permakultura zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vysmátý smajlík ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, ke stažení, Zvířata, grafika, ke stáhnutí, vektor, cliparts, Farma se zvířaty, obrázek, klipart, Farma se zvířaty, ilustrace, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, brožury, Twitter, video, office, katalog, avatar, články, fotografie, diář, webové stránky, seminární práce, bakalářská práce, letáky, profil, deníček, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Likvidátorka manželových úspor ke stáhnutí, vektorový obrázek Lamborghini Gallardo ke stáhnutí nebo klipart F-16 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.