Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Farma se zvířaty, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Farma se zvířaty zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Farma se zvířaty. Vektorová ilustrace Farma se zvířaty je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Farma se zvířaty? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma se zvířaty zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Farma se zvířaty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma se zvířaty ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 133 406 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Farma se zvířaty se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Valentýnské srdce ke stažení Podívejte se i na vektor Lidé ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Medvěd zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, obrázek, vektor, Farma se zvířaty, free, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, ilustrace, kliparty, Zvířata, vektorový obrázek, Farma se zvířaty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, blog, webové stránky, prezentace, Instagram, openOffice, corelDraw, textové dokumenty, kalendář, plakáty, avatar, fotokniha, pozvánky, škola, office, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Zlaté Y ke stažení, obrázek Závaží ke stáhnutí nebo klipart Láska zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.