Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Modrá stužka (Symboly) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrá stužka zadarmo ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Modrá stužka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrá stužka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 012 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: barnheartowl

Sdílejte klipart nazvaný Modrá stužka se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Modrá stužka se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor POTM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžové brýle zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hnědý poník ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, svg, download, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, cliparts, free, Symboly, Modrá stužka

Doporučené použití klipartu: wordpress, fotokniha, logo, openOffice, corelDraw, brožury, textové dokumenty, památník, manuály, plakáty, prezentace, seminární práce, avatar, office, letáky, Facebook, katalog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Ryba ke stáhnutí, obrázek Ospalá dýně ke stažení nebo vektorový klipart Basketbalistka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.