Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Modrá stužka (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá stužka zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Modrá stužka. Pakliže si chcete obrázek Modrá stužka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrá stužka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: barnheartowl

Sdílejte klipart nazvaný Modrá stužka s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Modrá stužka je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Šibenice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžový motýl zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace FODS ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ke stáhnutí, Modrá stužka, Symboly, obrázek, cliparts, grafika, ke stažení, ilustrace, kliparty, vektor, svg, free, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, prezentace, inkscape, etikety, časopis, památník, Facebook, články, plakát, word, Instagram, wordpress, office, PowerPoint, pozvánky, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Šálek ke stáhnutí, klipart Dětské hřiště zdarma nebo ilustrace Hlasitost zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.