Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek PF 2023 (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PF 2023 zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - PF 2023. Stahujte soubor PF 2023 ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office Zkuste také další PF 2023, obrázkovou novoročenku pro rok 2023 nebo textové PF 2023.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2023 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek PF 2023 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2023 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1023
800x639
500x399
160x128

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 097 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: bdtiger2000

Sdílejte obrázek, klipart PF 2023 se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart PF 2023 patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Maják ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Radiace zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Trick or treat ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, vektor, PF 2023, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, PF 2023, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Vánoce, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: katalog, profilovka, avatar, profil, památník, Pinterest, inkscape, Adobe Illustrator, eshop, referáty, diář, video, Facebook, tiskoviny, prezentace, fotokniha, prospekty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Bochník chleba ke stáhnutí, klipart Slunečnicové pole ke stáhnutí nebo obrázek Papilio glaucus zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.