Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční čepice (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční čepice zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční čepice. Pakliže si chcete obrázek Vánoční čepice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční čepice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční čepice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční čepice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 728 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční čepice s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Vánoční čepice patří do sekce Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kalamář ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Naštvaná žena ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Slavnostní přípitek ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, ke stažení, Vánoce, grafika, cliparts, Vánoční čepice, obrázek, kliparty, download, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, blog, plakáty, corelDraw, textové dokumenty, Instagram, kalendář, etikety, referáty, profilovka, pozvánky, Facebook, Adobe Illustrator, články, video, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Masožravka ke stažení, vektorový klipart Mapa Nevady ke stažení nebo obrázek, klipart Hranolky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.