Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční čepice (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční čepice zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vánoční čepice. Obrázek Vánoční čepice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční čepice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční čepice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční čepice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 728 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Vánoční čepice) můžete sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Vánoční čepice je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Růžová složka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Maroka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Tříkolka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, obrázek, free, ilustrační obrázek, grafika, svg, download, Vánoce, vektor, ke stažení, kliparty, klipart, Vánoční čepice, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, etikety, avatar, škola, word, kalendář, prezentace, blog, dokumenty, plakát, památník, články, profilovka, webové stránky, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Šedivá kraslice ke stažení, obrázek Monster truck ke stažení nebo vektor Valentýnské pozadí ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.