Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční čepice, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční čepice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vánoční čepice. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční čepice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční čepice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční čepice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční čepice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 728 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční čepice je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor TEX soubor ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Filipíny zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Purpurová stužka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, svg, ilustrační obrázek, free, zdarma, download, Vánoční čepice, vektor, obrázek, cliparts, ilustrace, klipart, grafika, Vánoční čepice, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Facebook, Adobe Illustrator , pozvánky, avatar, PowerPoint, office, dokumenty, inkscape, památník, kalendář, textové dokumenty, seminární práce, škola, časopis, corelDraw, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Vlkodlak ke stáhnutí, vektor Lilek zdarma nebo obrázek Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.