Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart XLSB (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart XLSB zdarma

Zajímavý obrázek s názvem XLSB. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek XLSB nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLSB zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek XLSB ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLSB ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1452x1600
1161x1280
726x800
454x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 063 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart XLSB s jinými lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart XLSB je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Fotoaparát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kráječ na pizzu zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kleště ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, svg, vektor, vektorový obrázek, XLSB, cliparts, Symboly, XLSB, ilustrační obrázek, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: deníček, plakát, Twitter, textové dokumenty, oznámení, Pinterest, časopis, brožury, video, prezentace, webové stránky, diplomová práce, letáky, pozvánky, avatar, vizitky, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Pivní sud ke stáhnutí, obrázek Zelení smajlíci ke stažení nebo ilustrace ASP zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.