Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Princ (Muži) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Princ stahujte zdarma

Princ je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Princ je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Princ zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Princ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Princ ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1020x1600
816x1280
510x800
319x500
102x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 210 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: informaticaconandrea

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Princ s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Princ se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční výzdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak panna ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Srdce z duhy ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, grafika, vektor, Princ, free, download, Princ, obrázek, Muži, zdarma, ke stáhnutí, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, manuály, prospekty, video, Zoner Callisto, katalog, články, etikety, blog, plakát, diplomová práce, logo, časopis, vizitky, oznámení, webové stránky, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Mapa Ekvádoru ke stažení, vektor Muž s rouškou ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Oslíček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.