Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční zvonečky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční zvonečky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vánoční zvonečky. Kreslená ilustrace Vánoční zvonečky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční zvonečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční zvonečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční zvonečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 794 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: dashell

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční zvonečky s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Vánoční zvonečky se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Velikonoční králík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý zavináč ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Kolíček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, vektor, ilustrace, Vánoční zvonečky, kliparty, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, zdarma, free, svg, obrázek, Vánoce, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, blog, diář, wordpress, eshop, plakáty, pozvánky, památník, prezentace, Facebook, office, seminární práce, Pinterest, kalendář, časopis, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Mince 1 euro zdarma, vektorový obrázek Vodka ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Řadové domy ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.