Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční zvonečky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční zvonečky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vánoční zvonečky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční zvonečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční zvonečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční zvonečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 794 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dashell

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční zvonečky je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Desetieurovka zdarma Podívejte se i na obrázek Hřbitovní kříž ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Chroust ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, download, Vánoce, Vánoční zvonečky, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, free, obrázek, Vánoční zvonečky, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, referáty, Adobe Illustrator , Twitter, inkscape, Facebook, kalendář, profil, časopis, webové stránky, word, PowerPoint, avatar, openOffice, Instagram, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Žabička zdarma, klipart Komodský drak ke stažení nebo ilustrace Vajíčka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.