Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální hodinky (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Digitální hodinky. Pakliže si chcete obrázek Digitální hodinky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Digitální hodinky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Digitální hodinky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x337
160x108

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Digitální hodinky? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Digitální hodinky se nachází v sekci Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Ježovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zaoceánský parník zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Angkor Vat ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, svg, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, grafika, klipart, ke stažení, free, obrázek, zdarma, download, ilustrační obrázek, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: eshop, Instagram, video, fotokniha, plakát, památník, diář, blog, seminární práce, profil, časopis, dokument, Facebook, profilovka, Adobe Illustrator, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Jednoduchý stromek ke stáhnutí, obrázek Roztomilá čarodějka zdarma nebo vektor Mapa zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.