Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální hodinky, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Digitální hodinky. Kreslená ilustrace Digitální hodinky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální hodinky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x337
160x108

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Digitální hodinky je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Adam a Eva ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kondor zdarma Mohl by vás také zajímat vektor 10 Euro ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, kliparty, svg, Digitální hodinky, zdarma, vektor, Přístroje, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, časopis, prezentace, word, Adobe Illustrator , Instagram, kalendář, textové dokumenty, Pinterest, office, corelDraw, Facebook, fotokniha, webové stránky, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Tenečnice u tyče ke stáhnutí, klipart Malé písmeno H zdarma nebo ilustrace Elvis Presley ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.