Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Digitální hodinky (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení

Digitální hodinky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Digitální hodinky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální hodinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x337
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Digitální hodinky? Pak se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Digitální hodinky je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Tygr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žehlička ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Adventní svíčky ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Digitální hodinky, klipart, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, grafika, Přístroje, ilustrace, free, Digitální hodinky, svg, cliparts, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, škola, kalendář, profilovka, plakát, seminární práce, web, Instagram, word, blog, časopis, Pinterest, etikety, Adobe Illustrator, inkscape, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Steampunk srdce ke stažení, klipart Závodní helma ke stažení nebo ilustrace Zlaté L ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.