Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální hodinky, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Digitální hodinky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Digitální hodinky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Digitální hodinky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální hodinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x337
160x108

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Digitální hodinky je v sekci Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strom s kořeny ke stažení Podívejte se i na ilustrace Věž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kouření zakázáno zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Přístroje, vektorový obrázek, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, free, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, klipart, Digitální hodinky, svg

Doporučené použití klipartu: články, plakáty, prezentace, Facebook, časopis, profil, dokument, openOffice, corelDraw, pozvánky, web, PowerPoint, Twitter, office, avatar, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Vitamín C ke stažení, vektor Kuba ke stáhnutí nebo obrázek Salát zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.