Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Digitální hodinky (Přístroje) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Digitální hodinky. Stahujte klipart Digitální hodinky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální hodinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x337
160x108

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 224 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Digitální hodinky? Pak se podělte s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Digitální hodinky se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Marylin Monroe ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PDF dokument ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kadibudka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, grafika, zdarma, svg, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Digitální hodinky, ke stažení, cliparts, Digitální hodinky

Doporučené použití klipartu: letáky, eshop, deníček, plakát, kalendář, dokumenty, PowerPoint, články, profilovka, Adobe Illustrator, logo, Instagram, bakalářská práce, diář, prospekty, diplomová práce, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Hnědá vajíčka ke stažení, klipart Tmavomodrá medúza ke stáhnutí nebo vektorový klipart Gekon ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.