Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální hodinky, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Digitální hodinky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Digitální hodinky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Digitální hodinky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální hodinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x337
160x108

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Digitální hodinky se nachází v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pastelky ve stojánku ke stažení Podívejte se i na klipart Voda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Králíčci zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, Digitální hodinky, kliparty, vektorový obrázek, klipart, cliparts, ke stažení, Digitální hodinky, download, free, ilustrace, ke stáhnutí, Přístroje, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, office, plakáty, openOffice, plakát, dokumenty, škola, word, blog, profil, památník, fotokniha, prezentace, Instagram, web, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Berneška kanadská ke stažení, ilustrace Ethereum ke stáhnutí nebo vektor Mikrobus zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.