Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Digitální hodinky (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Digitální hodinky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Digitální hodinky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Digitální hodinky? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální hodinky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální hodinky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x337
160x108

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 224 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Digitální hodinky s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Digitální hodinky je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Parní lokomotiva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedá medúza zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Sporák ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, cliparts, svg, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, Digitální hodinky, free, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, Přístroje, Digitální hodinky, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, PowerPoint, památník, corelDraw, diář, Pinterest, časopis, profil, plakáty, Twitter, dokument, Instagram, inkscape, office, openOffice, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Sup ke stáhnutí, vektorový klipart Lískový ořech zdarma nebo obrázek, klipart Alexandre Dumas zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.