Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tamarind, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tamarind zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Tamarind. Obrázek Tamarind je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tamarind zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tamarind ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tamarind ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 224 787 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tamarind je v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kůň ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Golfista zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Slunečnicové pole ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, download, ke stažení, free, zdarma, vektor, klipart, ilustrační obrázek, svg, obrázek, vektorový obrázek, Ovoce, ke stáhnutí, Tamarind

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, inkscape, web, PowerPoint, avatar, office, časopis, památník, blog, Pinterest, plakáty, corelDraw, fotokniha, seminární práce, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Internet ke stáhnutí, vektor Labyrint zdarma nebo obrázek Turkmenistán ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.