Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Veselý duch (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý duch zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Veselý duch. Kreslená ilustrace Veselý duch je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Veselý duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
769x800
480x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 688 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Inky2010

Sdílejte obrázek, klipart Veselý duch s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Veselý duch je v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Aerobik ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Puntíkovaná mašle ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Silueta ježibaby zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, klipart, grafika, kliparty, obrázek, Veselý duch, svg, ilustrační obrázek, Veselý duch, free, ilustrace, ke stažení, vektor, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, word, kalendář, corelDraw, openOffice, prezentace, eshop, pozvánky, wordpress, Adobe Illustrator, památník, profil, časopis, etikety, Twitter, web

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Pelikán zdarma, ilustrace Mapa Skotska ke stáhnutí nebo klipart Suchoj Su-34 ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.