Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Veselý duch (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý duch zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Veselý duch. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Veselý duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
769x800
480x500
154x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 688 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Inky2010

Zaujal vás náš klipart Veselý duch? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Veselý duch je v kategorii Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Tui zpěvný ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Buddha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Maltézský kříž zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, Veselý duch, download, obrázek, klipart, zdarma, Halloween, free, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, svg, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, etikety, referáty, video, kalendář, Facebook, Twitter, inkscape, office, seminární práce, pozvánky, Pinterest, web, diář, fotokniha, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Oslík zdarma, obrázek Panama ke stáhnutí nebo vektor Kudlanka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.