Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Veselý duch, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý duch zdarma ke stažení

Veselý duch je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Veselý duch lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Veselý duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
769x800
480x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 688 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Veselý duch patří do sekce Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Leopard zdarma Podívejte se i na klipart Kapitán ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek SLDM ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, vektor, ilustrace, Veselý duch, download, grafika, klipart, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, Halloween

Doporučené použití klipartu: word, avatar, Twitter, corelDraw, profilovka, časopis, dokumenty, kalendář, seminární práce, inkscape, památník, PowerPoint, Instagram, referáty, fotokniha, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Zlaté S zdarma, ilustrace Adventní svícen ke stažení nebo vektor Zlaté číslo 6 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.