Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kadibudka, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kadibudka zdarma ke stažení

Kadibudka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Kadibudka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadibudka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kadibudka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadibudka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1437x1600
1149x1280
718x800
449x500
144x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 278 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kadibudka se nachází v sekci Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žralok ke stáhnutí Podívejte se i na vektor PPS zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Dětská autosedačka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kadibudka, free, ke stáhnutí, kliparty, svg, vektor, ilustrace, obrázek, Stavby, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, cliparts, ke stažení, Kadibudka

Doporučené použití klipartu: kalendář, avatar, webové stránky, památník, blog, PowerPoint, Pinterest, škola, časopis, word, Adobe Illustrator , corelDraw, profilovka, openOffice, Facebook, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Avokádo ke stáhnutí, obrázek Karafiát zdarma nebo klipart Smajlík s brýlemi ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.