Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kadibudka, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kadibudka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kadibudka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kadibudka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kadibudka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadibudka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kadibudka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadibudka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1437x1600
1149x1280
718x800
449x500
144x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 278 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kadibudka je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté D zdarma Podívejte se i na obrázek Stehlík ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Hrách ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ke stažení, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, Stavby, obrázek, ilustrace, Kadibudka, free, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, office, Instagram, web, prezentace, památník, word, Twitter, profil, škola, Facebook, openOffice, profilovka, články, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i obrázek Bernardýn zdarma, klipart Fidel Castro ke stažení nebo ilustrace Velikonoční vajíčka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.