Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kadibudka, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kadibudka zdarma ke stažení

Kadibudka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Kadibudka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadibudka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kadibudka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadibudka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1437x1600
1149x1280
718x800
449x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 278 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kadibudka je v sekci Kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Indián ke stažení Podívejte se i na ilustrace SAV ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Houby zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, zdarma, ilustrace, Stavby, grafika, kliparty, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Kadibudka, obrázek, free, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, Pinterest, webové stránky, inkscape, dokument, textové dokumenty, Twitter, škola, office, dokumenty, Instagram, profilovka, Facebook, seminární práce, plakáty, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Prezentace ke stažení, vektor Nilský kříž ke stáhnutí nebo obrázek Láhev vína zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.