Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart SYS (Symboly) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SYS stahujte zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - SYS. Vektorová ilustrace SYS je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný SYS lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SYS zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek SYS ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SYS ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1301x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 639 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart SYS? Pak se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart SYS je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mig-15 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Potápěčské brýle ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Dívka na pláži ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Symboly, free, cliparts, kliparty, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, SYS, SYS, download, klipart

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, magazín, Instagram, oznámení, deníček, avatar, office, pozvánky, textové dokumenty, openOffice, PowerPoint, profilovka, video, web, profil, webové stránky, brožury

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Zelenina ke stažení, obrázek, klipart Chatrč zdarma nebo obrázek, klipart Upíří zuby ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.