Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart SYS, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SYS zdarma ke stažení

SYS je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek SYS nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná SYS? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SYS zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek SYS ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SYS ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1301x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 639 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart SYS se nachází v sekci Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jemen ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Štít zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový drahokam ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Symboly, cliparts, svg, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, free, SYS, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, seminární práce, word, webové stránky, profil, Facebook, Instagram, prezentace, Pinterest, Adobe Illustrator , články, fotokniha, škola, pozvánky, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Studna ke stáhnutí, obrázek Znak blíženci zdarma nebo klipart Televizní anténa ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.