Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hasič (Muži) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasič zdarma

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Hasič. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hasič ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Hasič? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hasič ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Hasič s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Hasič se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Michelle Trachtenberg ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dalekohled zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart STOP ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, vektor, kliparty, vektorový obrázek, klipart, grafika, cliparts, Hasič, svg, free, zdarma, Hasič, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, fotografie, památník, profil, referáty, openOffice, letáky, dokument, Facebook, etikety, corelDraw, vstupenky, blog, plakát, manuály, profilovka, video

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Strom ke stáhnutí, klipart Mandelinka ke stažení nebo vektorový obrázek Rozteklá čokoláda zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.