Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hasič, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hasič zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hasič. Kreslená ilustrace Hasič je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hasič ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hasič se nachází v kategorii Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Východ ke stažení Podívejte se i na vektor Zákaz drog ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kadibudka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, Hasič, ke stáhnutí, obrázek, Hasič, klipart, svg, vektor, Muži, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, avatar, profilovka, word, profil, prezentace, seminární práce, dokument, plakát, webové stránky, openOffice, kalendář, dokumenty, PowerPoint, fotokniha, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Experiment ke stažení, obrázek Moucha ke stáhnutí nebo klipart Biologické riziko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.