Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hasič, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hasič zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Hasič. Vektorová ilustrace Hasič je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hasič ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hasič je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vavřínový věnec zdarma Podívejte se i na ilustrace Červivé jablko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Porsche ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, klipart, Hasič, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, vektor, download, grafika, free, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: openOffice, pozvánky, fotokniha, plakát, Instagram, památník, prezentace, word, webové stránky, corelDraw, inkscape, referáty, avatar, dokument, web, Twitter

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Myš zdarma, vektor Malé písmeno B ke stažení nebo obrázek Vidlicový prak ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.