Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hasič, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hasič zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hasič. Kreslená ilustrace Hasič je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hasič ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hasič je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sněhové vločky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Limenitis trivena zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sakura ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, Hasič, Hasič, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, download, grafika, free, Muži, vektor, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profilovka, dokumenty, pozvánky, fotokniha, škola, články, časopis, kalendář, plakát, plakáty, web, Instagram, profil, word, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Švýcarský nůž ke stáhnutí, klipart Kravička zdarma nebo ilustrace Atom ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.