Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hasič (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasič zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hasič. Vektorový obrázek Hasič jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Líbí se vám obrázek (klipart) Hasič? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Hasič ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 992 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte obrázek, klipart Hasič s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Hasič je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek DVD ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hornoplošník zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Oranžová stužka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hasič, download, ilustrační obrázek, zdarma, Hasič, svg, Muži, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, vektor, cliparts, kliparty, grafika, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, články, corelDraw, Pinterest, openOffice, vizitky, prospekty, web, vstupenky, textové dokumenty, fotokniha, wordpress, webové stránky, brožury, inkscape, Twitter, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Voják ke stáhnutí, klipart Mandelinka ke stažení nebo obrázek, klipart Narcis zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.