Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytky (Květiny) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytky zdarma ke stažení

Kytky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Kytky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 677 742 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Kytky? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Kytky se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart POTM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart M3U zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zelené fazole ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kytky, Květiny, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, ke stažení, vektor, cliparts, Kytky, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, svg, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, openOffice, plakáty, dokumenty, webové stránky, wordpress, corelDraw, word, Instagram, profil, časopis, web, textové dokumenty, škola, plakát, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Vánoční věnec ke stáhnutí, vektorový obrázek Rozkrojená okurka zdarma nebo vektorový obrázek Růžičková kapusta zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.