Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytky, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kytky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 677 742 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kytky je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrobílý dárek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vánoční čepice zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sáňky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, Květiny, klipart, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, Kytky, Kytky, obrázek, svg, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, Facebook, seminární práce, fotokniha, webové stránky, Twitter, prezentace, word, pozvánky, web, kalendář, plakát, openOffice, blog, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Oběšenec ke stáhnutí, klipart Anténa zdarma nebo ilustrace Vajíčko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.