Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytky, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kytky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 677 742 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kytky se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek AI ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Arizona zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžové srdce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, klipart, vektor, Kytky, Kytky, free, grafika, svg, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, Květiny, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: články, blog, profil, word, fotokniha, corelDraw, kalendář, plakát, Instagram, avatar, Pinterest, referáty, dokumenty, Adobe Illustrator , časopis, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Jiřina ke stáhnutí, obrázek Chlápek zdarma nebo klipart Tunisko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.