Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kytky (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kytky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 677 742 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kytky sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Kytky patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Finsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cool smajlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pastelky v hrnečku zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Kytky, Kytky, ilustrace, kliparty, Květiny, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, klipart, ke stažení, download, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Adobe Illustrator, profil, office, avatar, články, word, prezentace, škola, památník, eshop, diář, profilovka, webové stránky, kalendář, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Reportérka zdarma, ilustrace Broskve ke stáhnutí nebo klipart Aquamat ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.