Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kytky (Květiny) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kytky. Stahujte soubor Kytky ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 677 742 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Kytky s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Kytky je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pastelky ve stojánku ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční výzdoba zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Vědec ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, Kytky, klipart, obrázek, ilustrace, vektor, Květiny, Kytky, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: vstupenky, corelDraw, Facebook, fotografie, Instagram, brožury, pozvánky, textové dokumenty, časopis, dokumenty, seminární práce, web, office, video, koláž, profilovka, oznámení

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Afghánistán ke stáhnutí, klipart Červená složka ke stažení nebo vektor Kuchyňský mixér zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.