Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytky (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytky zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Kytky. Klipart Kytky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kytky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kytky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 677 742 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kytky s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Kytky je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Digitální číslo 4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nekrmte trolly ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Žlutí smajlíci ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kytky, Kytky, download, vektor, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, Květiny, ilustrace, zdarma, klipart, svg, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, dokument, škola, Instagram, fotokniha, seminární práce, prezentace, profilovka, plakáty, textové dokumenty, eshop, openOffice, diář, webové stránky, inkscape, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Žralok ke stažení, vektorový klipart Pizza ke stažení nebo obrázek, klipart Kosmická loď ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.