Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dýně klaun (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně klaun zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Dýně klaun. Klipart Dýně klaun je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně klaun zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně klaun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně klaun ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 004 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Dýně klaun? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Dýně klaun patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hnědá složka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čokoládový donut ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Švédsko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, download, klipart, ke stažení, vektor, Dýně klaun, ilustrace, Dýně klaun, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, prezentace, avatar, kalendář, škola, články, eshop, word, wordpress, referáty, plakát, dokument, katalog, vstupenky, brožury, office, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mapa Laosu ke stažení, vektorový obrázek Špión ke stažení nebo obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.