Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dýně klaun, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně klaun zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Dýně klaun. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dýně klaun nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Dýně klaun? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně klaun zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně klaun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně klaun ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 004 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dýně klaun patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Láhev zdarma Podívejte se i na klipart Váleček ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Palačinky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dýně klaun, grafika, svg, vektor, kliparty, Halloween, ke stažení, free, obrázek, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, Dýně klaun

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, kalendář, referáty, Adobe Illustrator , corelDraw, plakáty, dokumenty, word, Facebook, web, časopis, dokument, avatar, openOffice, fotokniha, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart SH zdarma, ilustrace Grumman E-2 ke stažení nebo vektor Johannes Kepler ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.