Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dýně klaun, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně klaun zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Dýně klaun. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dýně klaun nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Dýně klaun? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně klaun zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně klaun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně klaun ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 004 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dýně klaun je v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fialová kraslice ke stažení Podívejte se i na ilustrace Volské oko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zelené vajíčko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, free, klipart, Dýně klaun, cliparts, ke stažení, vektor, zdarma, vektorový obrázek, Halloween, download, ke stáhnutí, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, dokument, seminární práce, dokumenty, textové dokumenty, avatar, plakáty, Twitter, časopis, fotokniha, kalendář, prezentace, web, corelDraw, office

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Lampion ke stažení, vektor Formule 1 ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Bangladéše zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.