Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dýně klaun (Halloween) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně klaun zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dýně klaun. Pakliže si chcete obrázek Dýně klaun stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně klaun zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně klaun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně klaun ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 004 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte obrázek, klipart Dýně klaun s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Dýně klaun je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Bobek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strom v létě ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Afriky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, cliparts, Dýně klaun, ilustrace, zdarma, free, grafika, download, vektor, obrázek, Dýně klaun, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, web, dokument, office, video, referáty, kalendář, blog, etikety, Adobe Illustrator, Pinterest, diář, profil, inkscape, seminární práce, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart IMG ke stažení, vektorový klipart Kakao ke stažení nebo obrázek, klipart Tulipány ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.