Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dýně klaun, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně klaun zdarma ke stažení

Dýně klaun je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Dýně klaun je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně klaun zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně klaun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně klaun ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 004 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dýně klaun je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Automatická pračka ke stažení Podívejte se i na obrázek Záchranka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak D zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, download, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, Dýně klaun, free, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, referáty, word, dokument, Twitter, web, textové dokumenty, profilovka, PowerPoint, Pinterest, webové stránky, inkscape, office, corelDraw, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Pilot ke stažení, klipart Mapa Rakouska ke stáhnutí nebo ilustrace Pokladní zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.