Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart BMP (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BMP zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název BMP. Obrázek BMP je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek BMP ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 818 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný BMP s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart BMP je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Automatická pračka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak kozoroh zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Růžová houba ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: BMP, ilustrace, Symboly, cliparts, zdarma, klipart, BMP, ke stažení, obrázek, grafika, vektor, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, wordpress, škola, etikety, Instagram, referáty, video, časopis, textové dokumenty, prezentace, památník, avatar, blog, corelDraw, openOffice, diář

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Cereálie ke stáhnutí, vektorový klipart Balón zdarma nebo obrázek, klipart Palec nahoru zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.