Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Potápěč, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Potápěč zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Potápěč. Klipart Potápěč je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Potápěč lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potápěč zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Potápěč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potápěč ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x761
1280x609
800x380
500x238
160x76

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 621 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: singlecell

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Potápěč se nachází v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace PDF soubor ke stažení Podívejte se i na klipart Zlaté H ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Čekárna zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Potápěč, grafika, zdarma, kliparty, obrázek, cliparts, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Muži, ke stažení, ilustrace, svg, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, referáty, časopis, textové dokumenty, články, památník, seminární práce, PowerPoint, office, Twitter, word, openOffice, Instagram, dokumenty, Pinterest, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Lokomotiva ke stažení, ilustrace Malcolm X ke stáhnutí nebo vektor Pravěká bojovnice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.