Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Historická televize (Přístroje) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Historická televize stahujte zadarmo

Historická televize je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Historická televize jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historická televize zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Historická televize ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historická televize ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1450
1280x1160
800x725
500x453
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 408 901 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Juhele

Líbí se vám klipart Historická televize? Pak se podělte s jinými lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Historická televize je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart PNG ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart MKA ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté J ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Historická televize, ke stažení, Historická televize, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, free, grafika, kliparty, obrázek, vektor, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, pozvánky, škola, vizitky, wordpress, webové stránky, logo, word, kalendář, video, eshop, Pinterest, textové dokumenty, fotokniha, Adobe Illustrator, manuály, web

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Hmoždinky ke stažení, obrázek Hodiny zdarma nebo ilustrace Zlaté N ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.