Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa v komíně (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa v komíně zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Santa v komíně. Klipart Santa v komíně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Santa v komíně v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa v komíně zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa v komíně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa v komíně ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 174 793 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Santa v komíně? Potom se podělte s ostatními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Santa v komíně se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zdravotní sestra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vysmátý smajlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Narozeninové číslo 5 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, free, ke stáhnutí, ke stažení, Santa v komíně, obrázek, vektorový obrázek, svg, klipart, download, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, Facebook, památník, Instagram, časopis, pozvánky, Adobe Illustrator, referáty, plakát, etikety, diář, blog, wordpress, články, inkscape, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Digitální znak 0 zdarma, vektorový obrázek Mauritánie ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Cukroví ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.