Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa v komíně (Vánoce) ke stažení

Obrázek, klipart Santa v komíně ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Santa v komíně. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Santa v komíně nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa v komíně zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santa v komíně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa v komíně ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 174 793 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Santa v komíně? Potom se podělte s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Santa v komíně se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Radiopřijímač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá složka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Schody dolů zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, free, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, kliparty, Vánoce, klipart, ke stažení, Santa v komíně, svg, ke stáhnutí, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, pozvánky, plakát, web, plakáty, PowerPoint, oznámení, fotokniha, diář, profilovka, prezentace, manuály, prospekty, webové stránky, vstupenky, blog, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Včelky zdarma, vektorový obrázek Dovolená ke stáhnutí nebo vektorový klipart Pavián ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.