Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa v komíně, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa v komíně zdarma ke stažení

Santa v komíně je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Santa v komíně nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Santa v komíně v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa v komíně zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa v komíně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa v komíně ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 174 793 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Santa v komíně se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slunéčko osmnáctitečné ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Dřevěný kolíček zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Novoročenka 2021 ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Vánoce, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, Santa v komíně, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, Santa v komíně, kliparty, klipart, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, corelDraw, Facebook, plakáty, profil, dokument, Adobe Illustrator , PowerPoint, webové stránky, plakát, office, pozvánky, škola, profilovka, články

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Bílé vejce ke stáhnutí, ilustrace Chilli zdarma nebo vektor Bílý střelec ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.