Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa v komíně (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa v komíně zdarma ke stažení

Santa v komíně je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Santa v komíně je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa v komíně zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santa v komíně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa v komíně ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 174 793 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Santa v komíně s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Santa v komíně je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Skotský teriér ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Air force one zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Koblihy ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Santa v komíně, free, vektorový obrázek, download, Santa v komíně, grafika, vektor, zdarma, Vánoce, kliparty, ke stažení, ilustrace, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, PowerPoint, plakáty, web, seminární práce, openOffice, inkscape, Twitter, škola, word, avatar, Pinterest, fotokniha, diář, dokument, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Fialový vrtulník ke stáhnutí, obrázek Činely zdarma nebo vektor SMS zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.