Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa v komíně, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa v komíně zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Santa v komíně. Klipart Santa v komíně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Santa v komíně? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa v komíně zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa v komíně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 174 793 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Santa v komíně je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Severní a Jižní Korea ke stažení Podívejte se i na ilustrace Šikmá věž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Martináč měsíčitý zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, download, free, kliparty, Vánoce, grafika, obrázek, Santa v komíně, ke stažení, vektor, cliparts, Santa v komíně, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, profilovka, Twitter, office, profil, inkscape, Instagram, avatar, word, Facebook, referáty, textové dokumenty, škola, články, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Zelený dárek ke stažení, vektor Bosna a Hercegovina ke stáhnutí nebo obrázek Kořeny zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.