Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pirátská loď, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pirátská loď zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pirátská loď. Obrázek Pirátská loď je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pirátská loď? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirátská loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pirátská loď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirátská loď ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1459x1600
1167x1280
729x800
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 845 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mystica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pirátská loď je v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slepá spravedlnost zdarma Podívejte se i na ilustrace TEX soubor ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Červené vajíčko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, Pirátská loď, zdarma, free, cliparts, ke stáhnutí, Doprava, obrázek, kliparty, svg, download, Pirátská loď, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, web, pozvánky, plakát, office, časopis, avatar, textové dokumenty, prezentace, webové stránky, Facebook, škola, dokument, openOffice, plakáty, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Sněžení zdarma, vektor Mapa Peru ke stažení nebo obrázek Domina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.