Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chlapec, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlapec zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Chlapec. Stahujte klipart Chlapec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chlapec? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlapec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chlapec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlapec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: knollbaco

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chlapec patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pizza zdarma Podívejte se i na vektor Fialové Lamborghini ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mrakodrapy ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, Chlapec, zdarma, download, free, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, pozvánky, časopis, Instagram, referáty, web, kalendář, škola, office, seminární práce, inkscape, avatar, Twitter, fotokniha, webové stránky, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Znamení střelec zdarma, obrázek Ghana ke stažení nebo klipart Pero ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.