Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chlapec, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlapec zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Chlapec. Stahujte klipart Chlapec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chlapec? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlapec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chlapec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlapec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: knollbaco

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chlapec je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeninové číslo 1 zdarma Podívejte se i na ilustrace Jimmy Carter ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Holubice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, ke stáhnutí, Chlapec, free, vektor, klipart, ilustrace, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, Chlapec, obrázek, svg, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, blog, webové stránky, dokument, plakát, časopis, památník, PowerPoint, avatar, Twitter, corelDraw, Pinterest, články, fotokniha, profilovka, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Zelený brouk zdarma, vektor Vánoční stromky ke stažení nebo obrázek Studna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.