Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Požární tlačítko (Přístroje) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Požární tlačítko stahujte zadarmo

Požární tlačítko je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Požární tlačítko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Požární tlačítko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požární tlačítko zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Požární tlačítko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požární tlačítko ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1597x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 708 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: mi_brami

Tento obrázek s názvem (Požární tlačítko) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Požární tlačítko patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sportovec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kotva ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Klobása v housce ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, Přístroje, grafika, obrázek, vektor, cliparts, klipart, free, download, ilustrace, svg, Požární tlačítko, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakát, etikety, PowerPoint, seminární práce, fotografie, Zoner Callisto, wordpress, profilovka, prezentace, referáty, kalendář, word, Pinterest, články, profil, oznámení

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Závaží 1 kg ke stažení, ilustrace Číselný zámek ke stažení nebo klipart Syntezátor ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.