Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Albrecht Dürer (Osobnosti) ke stažení

Obrázek, klipart Albrecht Dürer ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Albrecht Dürer. Obrázek Albrecht Dürer je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Albrecht Dürer zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Albrecht Dürer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Albrecht Dürer ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 470 152 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Albrecht Dürer sdílet s blízkými na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Klipart Albrecht Dürer je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Stromečky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Karty piky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Martin Luther zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, download, cliparts, Albrecht Dürer, ke stažení, klipart, zdarma, ilustrace, Albrecht Dürer, kliparty, obrázek, svg, Osobnosti

Doporučené použití klipartu: webové stránky, wordpress, referáty, manuály, diář, openOffice, oznámení, koláž, diplomová práce, magazín, katalog, textové dokumenty, prezentace, kalendář, bakalářská práce, vstupenky, články

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Chobotnička zdarma, vektor Velikonoční vajíčka ke stažení nebo ilustrace Pteranodon ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.