Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Blondýna za volantem (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Blondýna za volantem. Obrázek Blondýna za volantem je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blondýna za volantem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna za volantem ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1280
1280x1024
800x640
500x400
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 178 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Gerald_G

Líbí se vám klipart Blondýna za volantem? Pak se podělte s kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Blondýna za volantem je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Šibenice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžový motýl ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor FODS ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Blondýna za volantem, vektorový obrázek, free, vektor, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, Blondýna za volantem, Ženy, ke stažení, download, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, Adobe Illustrator, word, Pinterest, webové stránky, profil, etikety, Instagram, avatar, kalendář, corelDraw, články, časopis, referáty, seminární práce, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Šálek ke stažení, vektorový klipart Dětské hřiště ke stažení nebo obrázek, klipart Hlasitost ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)