Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Blondýna za volantem (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Blondýna za volantem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Blondýna za volantem nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blondýna za volantem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna za volantem ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1280
1280x1024
800x640
500x400
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Blondýna za volantem s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Blondýna za volantem se nachází v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Édouard Manet ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ODS zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Borůvka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, download, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, svg, Ženy, vektor, Blondýna za volantem, kliparty, grafika, free, Blondýna za volantem

Doporučené použití klipartu: web, Pinterest, textové dokumenty, referáty, kalendář, word, inkscape, prezentace, Facebook, Instagram, pozvánky, blog, fotokniha, dokument, etikety, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí, vektorový klipart Baseballista zdarma nebo obrázek, klipart Světélko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)