Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Blondýna za volantem (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Blondýna za volantem. Obrázek Blondýna za volantem je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Blondýna za volantem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna za volantem ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1280
1280x1024
800x640
500x400
160x128

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 178 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Tento obrázek s názvem (Blondýna za volantem) můžete sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Blondýna za volantem se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vyděšený smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Letiště ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Smajlík s monoklem ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, free, Blondýna za volantem, ke stáhnutí, Ženy, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Blondýna za volantem, download, cliparts, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, články, word, profil, dokumenty, Adobe Illustrator, corelDraw, dokument, eshop, Pinterest, plakát, diář, openOffice, Twitter, PowerPoint, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Mangostana lahodná ke stažení, vektorový obrázek Vyznání lásky ke stažení nebo vektorový obrázek Počítadlo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)