Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Blondýna za volantem, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Blondýna za volantem. Klipart Blondýna za volantem je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Blondýna za volantem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna za volantem ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1280
1280x1024
800x640
500x400
160x128

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 78 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Blondýna za volantem je v sekci Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pruhovaná ozdoba ke stažení Podívejte se i na obrázek Balíček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sáně s dárky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, Ženy, kliparty, vektor, zdarma, free, cliparts, svg, Blondýna za volantem, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, inkscape, webové stránky, Facebook, word, dokumenty, časopis, Pinterest, články, památník, PowerPoint, blog, corelDraw, office, škola, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Kdoule ke stažení, klipart Mojžíš ke stáhnutí nebo ilustrace Kávovník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)