Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Člunatec, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Člunatec zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Člunatec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Člunatec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Člunatec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1577
1280x1262
800x789
500x493
160x158

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 613 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Člunatec je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Déšť zdarma Podívejte se i na ilustrace Digitální znak V ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Velikonoční zajíček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Člunatec, vektorový obrázek, download, klipart, cliparts, free, Květiny, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, kliparty, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: plakát, profil, inkscape, fotokniha, prezentace, Twitter, Instagram, články, dokumenty, škola, avatar, Facebook, pozvánky, web, openOffice, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Bígl zdarma, vektor Badmintonistka ke stažení nebo obrázek PDF dokument ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.