Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Člunatec (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Člunatec zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Člunatec. Vektorová ilustrace Člunatec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Člunatec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1577
1280x1262
800x789
500x493
160x158

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 109 613 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Obrázek, klipart pojmenovaný Člunatec můžete sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Člunatec je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Texasu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Minerály ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Ježíš zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Člunatec, Člunatec, ke stažení, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, Květiny, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, free, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, seminární práce, video, referáty, časopis, památník, články, word, corelDraw, avatar, Adobe Illustrator, Facebook, dokumenty, dokument, textové dokumenty, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Malé písmeno X zdarma, vektorový klipart Modrý pták ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Jack Sparrow ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.