Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Člunatec, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Člunatec zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Člunatec. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Člunatec. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Člunatec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Člunatec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1577
1280x1262
800x789
500x493
160x158

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 613 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Člunatec je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Paraguay zdarma Podívejte se i na obrázek Parník ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Video složka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, cliparts, free, svg, Člunatec, klipart, download, vektor, zdarma, ke stažení, obrázek, Květiny, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, pozvánky, referáty, Pinterest, prezentace, seminární práce, avatar, plakáty, textové dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, fotokniha, dokumenty, inkscape, památník, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Frankenstein zdarma, klipart Zebra ke stažení nebo ilustrace Motyčka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.