Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Člunatec, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Člunatec zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Člunatec. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Člunatec. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Člunatec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Člunatec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1577
1280x1262
800x789
500x493
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 613 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Člunatec se nachází v sekci Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sushi z tuňáka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Galgán nachový zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sportovec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Člunatec, Člunatec, zdarma, free, obrázek, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, grafika, vektor, download, svg, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokumenty, škola, plakát, kalendář, seminární práce, plakáty, Pinterest, office, PowerPoint, avatar, dokument, openOffice, textové dokumenty, word, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Dýdžejka ke stáhnutí, ilustrace Telefon zdarma nebo vektor Různokřídlice ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.