Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Člunatec (Květiny) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Člunatec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Člunatec. Obrázek Člunatec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Člunatec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1577
1280x1262
800x789
500x493
160x158

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 613 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte obrázek, klipart Člunatec s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Člunatec patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Modrá kočka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Odlamovací nůž zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Elektrická kytara ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, kliparty, Květiny, grafika, ke stáhnutí, cliparts, Člunatec, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, svg, klipart, Člunatec, ke stažení

Doporučené použití klipartu: deníček, tiskoviny, kalendář, video, časopis, office, inkscape, textové dokumenty, vstupenky, magazín, logo, články, eshop, PowerPoint, pozvánky, fotokniha, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Velikonoční dekorace ke stáhnutí, vektor Borovicová větvička ke stáhnutí nebo klipart Princezna zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.