Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Člunatec (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Člunatec zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Člunatec. Klipart Člunatec je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Člunatec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Člunatec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1577
1280x1262
800x789
500x493
160x158

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 613 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Člunatec s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Člunatec je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Větrná elektrárna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Donut ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Žlutá ozdoba ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Člunatec, ilustrace, zdarma, download, klipart, cliparts, kliparty, Člunatec, ilustrační obrázek, Květiny, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, Twitter, Adobe Illustrator, eshop, referáty, plakáty, video, škola, PowerPoint, office, etikety, památník, seminární práce, blog, word

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Elektromobil ke stažení, obrázek Úschova zavazadel ke stažení nebo vektor Kuchyňská váha ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.