Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Člunatec, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Člunatec zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Člunatec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Člunatec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Člunatec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1577
1280x1262
800x789
500x493
160x158

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 613 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Člunatec se nachází v sekci Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Voják ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Lesbický symbol zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Citroen GS ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, zdarma, download, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, Člunatec, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, Květiny, Člunatec, svg

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, textové dokumenty, škola, office, inkscape, referáty, Instagram, pozvánky, word, seminární práce, plakáty, plakát, corelDraw, PowerPoint, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Elektrický hrnec ke stáhnutí, obrázek Jihoafrická republika zdarma nebo klipart Tur ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.