Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Člunatec (Květiny) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Člunatec k bezplatnému stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Člunatec. Vektorová ilustrace Člunatec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Člunatec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člunatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1577
1280x1262
800x789
500x493
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 613 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte klipart nazvaný Člunatec s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Člunatec patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Afrika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak vodnář zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Květinový dekor ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, vektor, Květiny, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, Člunatec, svg, Člunatec, free, zdarma, download, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, tiskoviny, bakalářská práce, dokumenty, plakát, wordpress, katalog, openOffice, webové stránky, památník, corelDraw, seminární práce, prospekty, profilovka, oznámení, magazín

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Malé písmeno O ke stáhnutí, vektor Borovicová větvička ke stáhnutí nebo klipart Strýček Sam zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.