Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Romantické blahopřání (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantické blahopřání zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Romantické blahopřání. Vektorový obrázek Romantické blahopřání je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Romantické blahopřání v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické blahopřání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Romantické blahopřání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické blahopřání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 739 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Almeidah

Sdílejte obrázek, klipart Romantické blahopřání s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Romantické blahopřání patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Image ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vodní želva zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bangladéš ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, Romantické blahopřání, grafika, svg, Láska, kliparty, free, obrázek, Romantické blahopřání, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: brožury, profilovka, seminární práce, tiskoviny, openOffice, fotokniha, škola, vstupenky, wordpress, textové dokumenty, Twitter, katalog, články, Instagram, PowerPoint, video, manuály

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mapa Egypta ke stáhnutí, obrázek, klipart Mapa Kosova zdarma nebo obrázek Houpací Santa zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.