Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Romantické blahopřání (Láska) ke stažení

Obrázek, klipart Romantické blahopřání ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Romantické blahopřání. Klipart Romantické blahopřání je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Romantické blahopřání v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické blahopřání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Romantické blahopřání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické blahopřání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 739 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Zaujal vás náš klipart Romantické blahopřání? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Romantické blahopřání se nachází v kategorii Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Genderová srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý sněhulák ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Černý střelec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Romantické blahopřání, download, free, obrázek, svg, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, vektor, Láska, Romantické blahopřání, vektorový obrázek, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, časopis, wordpress, dokument, logo, kalendář, Instagram, PowerPoint, word, brožury, škola, web, tiskoviny, deníček, profilovka, plakát, bakalářská práce

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Skřítek zdarma, obrázek, klipart Mapa Kosova zdarma nebo vektorový klipart FIAT Nuova 500 ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.