Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kovárna, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kovárna zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kovárna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovárna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kovárna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovárna ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 99 383 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kovárna je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Irák zdarma Podívejte se i na obrázek Zákaz sezení ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Žlutý zvýrazňovač ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, free, download, svg, ilustrační obrázek, Kovárna, ke stažení, cliparts, klipart, grafika, Kovárna, Stavby, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, škola, Instagram, články, profilovka, avatar, inkscape, památník, blog, PowerPoint, textové dokumenty, Adobe Illustrator , pozvánky, plakát, web, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vítězný oblouk zdarma, klipart Hlasitost ke stažení nebo ilustrace Příšera ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.