Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Velryba, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velryba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Velryba. Obrázek Velryba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Velryba? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velryba zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Velryba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velryba ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1414
1280x1132
800x707
500x442
160x141

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 311 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Velryba se nachází v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté Y ke stažení Podívejte se i na vektor Neznámý soubor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Karmínová stužka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, klipart, cliparts, svg, Velryba, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, Velryba, vektorový obrázek, grafika, Zvířata, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, word, fotokniha, prezentace, Adobe Illustrator , seminární práce, kalendář, office, Twitter, textové dokumenty, pozvánky, plakáty, web, škola, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zákaz prostituce ke stažení, obrázek Třešně ke stáhnutí nebo klipart Video projektor zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.