Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Velryba (Zvířata) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velryba k bezplatnému stažení

Velryba je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Velryba je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Zamlouvá se vám obrázek Velryba? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velryba zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Velryba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velryba ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1414
1280x1132
800x707
500x442
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 311 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: PeterM

Sdílejte klipart nazvaný Velryba s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Velryba se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Neurologické kladívko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart USB modem zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Egyptské pyramidy ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, vektor, grafika, vektorový obrázek, download, Velryba, free, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, Velryba, obrázek, cliparts, Zvířata

Doporučené použití klipartu: eshop, profil, video, bakalářská práce, prospekty, plakát, diář, fotokniha, časopis, diplomová práce, profilovka, textové dokumenty, dokument, manuály, oznámení, corelDraw, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Oranžové srdce ke stáhnutí, obrázek, klipart Budík ke stažení nebo vektorový klipart Plzeňské pivo zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.