Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bongo (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bongo zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bongo. Pakliže si chcete obrázek Bongo stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Bongo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 100 081 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gustavorezende

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bongo s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Bongo je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Chobotnička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slíva ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Zlatá rybka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, vektor, cliparts, obrázek, Bongo, svg, Bongo, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: etikety, pozvánky, články, blog, profil, Twitter, Adobe Illustrator, dokument, profilovka, avatar, office, plakát, PowerPoint, eshop, web, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Oranžová složka ke stažení, obrázek Zamilovaní sloni ke stažení nebo vektor Digitální znak Y ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty najdete také tam.