Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bongo, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bongo zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bongo. Klipart Bongo je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Bongo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bongo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 100 081 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bongo je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Černý netopýr ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Květinové srdíčko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Smajlík čert ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, cliparts, klipart, svg, Bongo, vektor, zdarma, Hudba, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, referáty, prezentace, památník, fotokniha, Adobe Illustrator , seminární práce, plakát, corelDraw, office, Facebook, profil, avatar, časopis, pozvánky, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Gumová stěrka ke stáhnutí, vektor Kostka ledu zdarma nebo obrázek Rubínový šperk ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.