Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bongo, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bongo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bongo. Obrázek Bongo je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bongo lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bongo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 100 081 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bongo je v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené jablko zdarma Podívejte se i na obrázek 3D mapa Evropy ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Britská policistka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Bongo, ilustrace, kliparty, cliparts, Bongo, svg, download, ilustrační obrázek, free, Hudba, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, profilovka, word, Twitter, plakáty, blog, Instagram, prezentace, plakát, dokument, Adobe Illustrator , časopis, inkscape, pozvánky, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hvězdička zdarma, klipart Cesmína ke stažení nebo ilustrace Rachejtle ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.