Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bongo, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bongo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bongo. Obrázek Bongo je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bongo lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Bongo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 100 081 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bongo se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Déšť ke stažení Podívejte se i na klipart Steak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Čarodějnické rekvizity zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, cliparts, Hudba, download, vektor, svg, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, klipart, Bongo, ke stáhnutí, grafika, Bongo

Doporučené použití klipartu: openOffice, web, prezentace, Facebook, inkscape, corelDraw, dokument, Instagram, blog, PowerPoint, památník, Adobe Illustrator , textové dokumenty, word, office, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mapa Tchaj-wanu ke stažení, ilustrace Lyžař ke stáhnutí nebo vektor Pilka na dřevo zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.