Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bongo, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bongo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bongo. Obrázek Bongo je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bongo lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bongo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 100 081 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bongo je v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Světlezelené auto ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek POT zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno V ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, kliparty, grafika, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, Bongo, ke stažení, Bongo, download, vektor, ilustrační obrázek, svg, Hudba

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, Instagram, word, dokument, referáty, dokumenty, profilovka, Pinterest, škola, PowerPoint, fotokniha, seminární práce, Twitter, profil, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Znak střelec ke stáhnutí, klipart Geometrické linie v portrétu zdarma nebo ilustrace Kuba ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.