Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bongo, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bongo zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bongo. Klipart Bongo je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Bongo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bongo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 100 081 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bongo se nachází v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Notebook ke stažení Podívejte se i na vektor Valentýnské psaní ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pružina zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Bongo, download, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, grafika, free, kliparty, ke stáhnutí, Hudba, Bongo, zdarma, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, fotokniha, plakát, seminární práce, inkscape, Instagram, Twitter, články, časopis, profilovka, profil, prezentace, referáty, škola, plakáty, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Jižní Súdán ke stažení, obrázek Odšťavňovač ke stáhnutí nebo klipart MPE zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.