Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bongo (Hudba) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bongo stahujte zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bongo. Kreslená ilustrace Bongo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bongo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 100 081 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gustavorezende

Tento obrázek s názvem (Bongo) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Bongo se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červená sešívačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gekon ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Paragraf ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, cliparts, kliparty, zdarma, Hudba, Bongo, free, Bongo

Doporučené použití klipartu: magazín, deníček, časopis, vstupenky, Instagram, corelDraw, office, plakát, katalog, prospekty, seminární práce, oznámení, blog, web, Zoner Callisto, avatar, vizitky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Karty piky ke stažení, vektor Skřítek ke stažení nebo vektorový klipart Děda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.