Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jelly Beans (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jelly Beans zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Jelly Beans. Pakliže si chcete obrázek Jelly Beans stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jelly Beans zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jelly Beans ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jelly Beans ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x682
1280x545
800x341
500x213
160x68

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 240 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Jelly Beans? Potom se podělte s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Jelly Beans je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Valentýn ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 31.12. ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Plechovka s pivem zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, Jelly Beans, vektor, zdarma, vektorový obrázek, Jelly Beans, kliparty, ilustrace, cliparts, Jídlo, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profil, office, dokument, škola, referáty, časopis, pozvánky, kalendář, web, Adobe Illustrator, Instagram, inkscape, profilovka, dokumenty, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Roztomilé kuřátko zdarma, klipart Ženské oči ke stáhnutí nebo ilustrace Martin Luther ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.