Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hydraulický zvedák, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hydraulický zvedák zdarma ke stažení

Hydraulický zvedák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Hydraulický zvedák v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Hydraulický zvedák v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydraulický zvedák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hydraulický zvedák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydraulický zvedák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x896
1280x717
800x448
500x280
160x90

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 476 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hydraulický zvedák je v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Idaho ke stažení Podívejte se i na obrázek Kabriolet ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Afriky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, vektorový obrázek, cliparts, svg, ke stažení, vektor, Hydraulický zvedák, ke stáhnutí, klipart, free, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, Nástroje

Doporučené použití klipartu: inkscape, časopis, referáty, profil, prezentace, Adobe Illustrator , web, corelDraw, Instagram, PowerPoint, seminární práce, plakát, textové dokumenty, webové stránky, plakáty, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Vánoční obálka ke stažení, klipart Narozeniny číslo 7 ke stáhnutí nebo ilustrace Veselý duch zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.