Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hydraulický zvedák (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hydraulický zvedák zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hydraulický zvedák. Klipart Hydraulický zvedák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydraulický zvedák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hydraulický zvedák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydraulický zvedák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x896
1280x717
800x448
500x280
160x90

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 476 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: spadassin

Sdílejte obrázek, klipart Hydraulický zvedák s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Hydraulický zvedák je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Volské oko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ISO ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Montany ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, Nástroje, download, zdarma, obrázek, free, vektorový obrázek, vektor, Hydraulický zvedák, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, openOffice, word, corelDraw, textové dokumenty, Pinterest, časopis, office, video, seminární práce, dokumenty, kalendář, fotokniha, inkscape, referáty, eshop

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Auto ke stažení, obrázek Michael Jackson ke stažení nebo vektor Lišaj ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.