Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hydraulický zvedák (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hydraulický zvedák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hydraulický zvedák. Klipart Hydraulický zvedák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydraulický zvedák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hydraulický zvedák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydraulický zvedák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x896
1280x717
800x448
500x280
160x90

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 476 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: spadassin

Tento obrázek s názvem (Hydraulický zvedák) můžete sdílet s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Hydraulický zvedák je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Ohňostroj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šachové figurky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Tulipány v truhlíku ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Nástroje, obrázek, klipart, ke stažení, download, free, Hydraulický zvedák, svg, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, články, památník, Adobe Illustrator, plakáty, wordpress, Twitter, kalendář, seminární práce, PowerPoint, web, video, plakát, Instagram, fotokniha, etikety

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Lovecký pes ke stažení, vektorový klipart Červené O ke stažení nebo obrázek, klipart Žlutá veverka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.