Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modré srdce, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modré srdce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Modré srdce. Kreslená ilustrace Modré srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Modré srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modré srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x734
500x459
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 397 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Modré srdce je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dárková taška zdarma Podívejte se i na ilustrace Růžová mašle ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Modré auto ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, cliparts, klipart, Modré srdce, ke stáhnutí, free, vektor, ilustrace, zdarma, Modré srdce, obrázek, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, památník, pozvánky, referáty, web, prezentace, PowerPoint, fotokniha, kalendář, Instagram, textové dokumenty, webové stránky, avatar, corelDraw, profilovka, office

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kafe zdarma, vektor Letadlo ke stažení nebo obrázek Cikáda ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.