Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modré srdce, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modré srdce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Modré srdce. Kreslená ilustrace Modré srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Modré srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Modré srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x734
500x459
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 397 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modré srdce se nachází v sekci Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté číslo 9 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kondor zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Plačící smajlík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, download, Láska, grafika, Modré srdce, svg, vektor, zdarma, Modré srdce, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, Pinterest, časopis, prezentace, web, články, škola, seminární práce, pozvánky, openOffice, památník, textové dokumenty, word, inkscape, dokumenty, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Ledňáček biacký ke stáhnutí, ilustrace Sekáček zdarma nebo vektor Kaki ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.