Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modré srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Modré srdce. Kreslená ilustrace Modré srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modré srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x734
500x459
160x147

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 397 298 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Modré srdce? Pak se podělte s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Modré srdce je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zlaté A ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno Y ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Sloní noha ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Modré srdce, ke stáhnutí, download, svg, cliparts, klipart, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Láska, grafika, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, Pinterest, avatar, pozvánky, časopis, dokument, video, seminární práce, škola, prezentace, profil, webové stránky, plakát, památník, fotokniha, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Prstová abeceda ke stažení, obrázek Včelky ke stažení nebo vektor Nápojový automat ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.