Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modré srdce, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modré srdce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Modré srdce. Kreslená ilustrace Modré srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Modré srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modré srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x734
500x459
160x147

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 397 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modré srdce je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Roztomilý motýl ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek 50 Eurocentů zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mimino ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, klipart, Modré srdce, cliparts, obrázek, ilustrace, Modré srdce, zdarma, free, svg, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, word, škola, fotokniha, kalendář, prezentace, Pinterest, openOffice, profilovka, dokumenty, textové dokumenty, časopis, plakát, office, Twitter, památník

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kaktus ke stáhnutí, klipart Chleba zdarma nebo ilustrace Osvětlení ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.