Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Modré srdce (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modré srdce zadarmo

Modré srdce je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorový obrázek Modré srdce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Modré srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x734
500x459
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 397 298 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Modré srdce sdílet s ostatními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Modré srdce patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Naběračka na med ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tmavěmodré auto ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Free zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, vektor, kliparty, ilustrace, Modré srdce, vektorový obrázek, Modré srdce, zdarma, klipart, Láska, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotografie, Adobe Illustrator, památník, fotokniha, web, prospekty, logo, Zoner Callisto, bakalářská práce, profil, avatar, magazín, manuály, prezentace, škola, diplomová práce, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Édouard Manet zdarma, ilustrace Santa ke stažení nebo klipart Dráček ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.