Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modré srdce, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modré srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Modré srdce. Vektorová ilustrace Modré srdce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modré srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x734
500x459
160x147

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 397 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Modré srdce patří do sekce Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Včelky zdarma Podívejte se i na vektor Banjo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Koala ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, obrázek, Láska, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, grafika, ke stáhnutí, Modré srdce, free, Modré srdce, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotokniha, seminární práce, profil, články, památník, plakáty, openOffice, Facebook, prezentace, blog, pozvánky, profilovka, dokumenty, office, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i vektor Vědec zdarma, obrázek Želva ke stažení nebo klipart Somálsko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.