Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modré srdce (Láska) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré srdce zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Modré srdce. Stahujte klipart Modré srdce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modré srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x734
500x459
160x147

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 397 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Modré srdce? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Modré srdce se nachází v sekci Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlkodlak a duch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová paprika zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kovadlina ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, vektor, cliparts, kliparty, svg, ke stáhnutí, Láska, Modré srdce, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: etikety, profil, textové dokumenty, prezentace, wordpress, Pinterest, plakát, blog, eshop, Instagram, Twitter, škola, diář, word, web, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Tchaj-wan ke stáhnutí, vektor Pozor, duchové zdarma nebo obrázek Netopýři zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.