Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vytáčecí telefon, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vytáčecí telefon zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Vytáčecí telefon. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vytáčecí telefon nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vytáčecí telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vytáčecí telefon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vytáčecí telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1473x1600
1179x1280
736x800
460x500
147x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 64 323 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vytáčecí telefon se nachází v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čtenářka ke stažení Podívejte se i na vektor Stará rachejtle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Cola zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Přístroje, Vytáčecí telefon, vektor, cliparts, free, svg, download, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, referáty, web, plakáty, dokumenty, Instagram, openOffice, pozvánky, office, časopis, Facebook, články, seminární práce, Twitter, blog, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Stará ježibaba ke stažení, obrázek Absinth ke stáhnutí nebo klipart Běžec zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.