Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vytáčecí telefon, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vytáčecí telefon zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vytáčecí telefon. Kreslená ilustrace Vytáčecí telefon je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vytáčecí telefon? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vytáčecí telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vytáčecí telefon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vytáčecí telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1473x1600
1179x1280
736x800
460x500
147x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 323 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vytáčecí telefon je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Japonská kuchyně ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Robot zdarma Mohl by vás také zajímat vektor BMW touring ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Vytáčecí telefon, obrázek, grafika, ilustrace, kliparty, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, Přístroje, download, free, vektor, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, Twitter, kalendář, openOffice, dokument, referáty, články, profilovka, Instagram, word, office, web, pozvánky, Facebook, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Xylofon ke stáhnutí, klipart Abakus zdarma nebo ilustrace Lebka elegán ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.