Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Blijící smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blijící smajlík zdarma ke stažení

Blijící smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Blijící smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Blijící smajlík? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blijící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blijící smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blijící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1212
1280x969
800x606
500x379
160x121

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Inky2010

Líbí se vám klipart Blijící smajlík? Pak se podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Blijící smajlík se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální číslo 6 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slepá spravedlnost ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modré zvonečky ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, grafika, ilustrace, svg, ke stažení, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, Blijící smajlík, ilustrační obrázek, Blijící smajlík, vektor, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, office, blog, profil, diář, textové dokumenty, corelDraw, plakáty, word, prezentace, Instagram, články, Pinterest, kalendář, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Opilý Santa ke stažení, obrázek, klipart Komunismus ke stažení nebo vektorový klipart Diamant ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.