Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Blijící smajlík (Smajlíci) ke stažení

Obrázek, klipart Blijící smajlík ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Blijící smajlík. Klipart Blijící smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blijící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blijící smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blijící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1212
1280x969
800x606
500x379
160x121

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 416 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Inky2010

Potěší nás, pokud budete tento klipart Blijící smajlík sdílet s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Blijící smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Stonožka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květ na stromě ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Ježura zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Blijící smajlík, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, cliparts, ke stažení, Smajlíci, zdarma, download, Blijící smajlík, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, avatar, fotografie, časopis, PowerPoint, Adobe Illustrator, wordpress, prezentace, oznámení, kalendář, plakát, inkscape, word, seminární práce, bakalářská práce, Pinterest, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Červený sleď zdarma, vektor Zákaz ohně ke stažení nebo obrázek, klipart Znak rak ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.