Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Blijící smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blijící smajlík zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Blijící smajlík. Kreslená ilustrace Blijící smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Blijící smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blijící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blijící smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blijící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1212
1280x969
800x606
500x379
160x121

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Blijící smajlík se nachází v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Burkina Faso ke stažení Podívejte se i na vektor Tmavomodrá stužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Letiště zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, download, klipart, Blijící smajlík, vektor, obrázek, Smajlíci, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: web, avatar, inkscape, fotokniha, kalendář, blog, corelDraw, památník, openOffice, Facebook, škola, word, webové stránky, dokumenty, pozvánky, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Sršák ke stažení, obrázek M4C ke stáhnutí nebo klipart Zaoceánský parník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.