Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Blijící smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blijící smajlík zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Blijící smajlík. Vektorový obrázek Blijící smajlík je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blijící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Blijící smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blijící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1212
1280x969
800x606
500x379
160x121

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 416 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Inky2010

Sdílejte obrázek, klipart Blijící smajlík s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Blijící smajlík se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Malawi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pravěká bojovnice zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hrozen vína ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, klipart, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Blijící smajlík, zdarma, kliparty, Smajlíci, ke stáhnutí, vektor, Blijící smajlík, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, web, škola, Instagram, články, openOffice, prezentace, word, plakáty, dokument, diář, památník, Twitter, pozvánky, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Karl Marx ke stáhnutí, obrázek, klipart PF 2020 zdarma nebo vektorový klipart Strážní věž zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.