Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pozorovatelna (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pozorovatelna zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Pozorovatelna. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Pozorovatelna v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozorovatelna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pozorovatelna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozorovatelna ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 615 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Pozorovatelna) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Pozorovatelna patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červená srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá oliva ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Stromový dům ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pozorovatelna, grafika, klipart, svg, vektor, download, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Pozorovatelna, Stavby, free

Doporučené použití klipartu: dokument, magazín, diář, vizitky, pozvánky, škola, office, prezentace, deníček, dokumenty, prospekty, PowerPoint, profilovka, textové dokumenty, corelDraw, plakáty, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Strom v létě ke stažení, klipart OTS ke stáhnutí nebo obrázek Argentina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.