Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dívka zdarma ke stažení

Dívka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dívka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dívka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Dívka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1300x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 049 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dívka patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kuřačka zdarma Podívejte se i na klipart Přípona PDF ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Narozeninové číslo 2 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, svg, klipart, cliparts, kliparty, zdarma, Dívka, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, Ženy, grafika, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, web, blog, avatar, Instagram, Adobe Illustrator , fotokniha, prezentace, word, časopis, seminární práce, office, kalendář, webové stránky, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Ledňák obrovský zdarma, ilustrace Sněhulák ke stažení nebo vektor Džus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.