Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dívka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka zdarma ke stažení

Dívka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Dívka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dívka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1300x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 049 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dívka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Dívka je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Želvička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Voják ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Etiopie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, kliparty, svg, Ženy, Dívka, vektorový obrázek, vektor, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, Dívka, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, office, corelDraw, kalendář, Pinterest, dokumenty, fotokniha, avatar, openOffice, PowerPoint, wordpress, památník, Facebook, články, Twitter, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Hrách zdarma, klipart P-47 Thunderbolt ke stáhnutí nebo ilustrace Psí bouda ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.