Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dívka zdarma ke stažení

Dívka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dívka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dívka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dívka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1300x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 049 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dívka je v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žena za počítačem ke stažení Podívejte se i na obrázek Vánoční zvonek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz telefonování zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, klipart, Dívka, ilustrace, free, download, Dívka, vektor, svg, zdarma, obrázek, Ženy, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, články, referáty, časopis, PowerPoint, fotokniha, škola, plakát, plakáty, blog, profilovka, Pinterest, Instagram, Twitter, dokument, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Dýně Chuck Norris ke stažení, klipart Sakura ke stáhnutí nebo ilustrace Raketoplán zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.