Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dívka zdarma ke stažení

Dívka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dívka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dívka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dívka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1300x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 049 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dívka je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeniny číslo 0 zdarma Podívejte se i na obrázek Sporák ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Krteček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, free, klipart, ke stáhnutí, Dívka, ilustrace, Dívka, Ženy, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakáty, PowerPoint, Instagram, web, openOffice, avatar, fotokniha, časopis, webové stránky, škola, textové dokumenty, Pinterest, plakát, profilovka, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zelené vajíčko zdarma, klipart Adventní svíčky ke stažení nebo ilustrace Tukan ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.