Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dívka (Ženy) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dívka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dívka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Dívka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dívka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1300x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 049 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Dívka) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Dívka je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz zbraní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Olivový olej ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart DVD disk ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, obrázek, klipart, download, Dívka, svg, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, cliparts, Ženy, Dívka

Doporučené použití klipartu: office, Pinterest, diář, webové stránky, škola, články, seminární práce, profil, eshop, Twitter, Adobe Illustrator, openOffice, web, textové dokumenty, fotokniha, památník

Mezi hezké kresby patří i klipart Samonavíjecí metr ke stažení, vektor Velikonoční přáníčko ke stažení nebo obrázek Burundi ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.