Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dívka zdarma ke stažení

Dívka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dívka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dívka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dívka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1300x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 049 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dívka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mango zdarma Podívejte se i na obrázek Červené F ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Palička ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Dívka, grafika, obrázek, download, Ženy, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, klipart, zdarma, Dívka, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, články, textové dokumenty, corelDraw, plakát, škola, blog, referáty, památník, openOffice, inkscape, Facebook, avatar, profil, Pinterest, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kondor zdarma, klipart Valentýnská svíčka ke stažení nebo ilustrace Zákaz krmení psů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.