Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dívka (Ženy) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dívka ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Dívka. Obrázek Dívka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dívka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1300x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 049 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dívka sdílet s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Dívka je v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Víla ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chroust ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Lepící páska zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, Dívka, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, Dívka, free, zdarma, klipart, vektor, obrázek, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: eshop, openOffice, koláž, Facebook, Twitter, dokumenty, památník, profilovka, avatar, škola, časopis, office, video, tiskoviny, inkscape, word, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Kavárnička zdarma, vektorový klipart Bílé vajíčko zdarma nebo vektor Přípona CSS ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.