Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jezevec, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jezevec zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Jezevec. Klipart Jezevec je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Jezevec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jezevec zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jezevec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jezevec ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x747
1280x597
800x373
500x233
160x75

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 023 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jezevec se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hodiny ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kavárna zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace XLT ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, grafika, download, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, vektor, Jezevec, ke stažení, Jezevec, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, inkscape, PowerPoint, profilovka, profil, webové stránky, avatar, corelDraw, škola, památník, plakát, textové dokumenty, plakáty, web, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Espresso ke stáhnutí, obrázek Psaníčko zdarma nebo klipart Leopard ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.