Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Reportér, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Reportér zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Reportér. Vektorová ilustrace Reportér je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Reportér zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Reportér ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Reportér ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1187x1600
950x1280
594x800
371x500
119x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 89 226 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Reportér se nachází v sekci Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ohryzek jablka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zaoceánský parník zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace USA ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, vektorový obrázek, svg, vektor, Reportér, ke stáhnutí, free, cliparts, ilustrace, Reportér, ilustrační obrázek, download, obrázek, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, dokument, Facebook, profil, Adobe Illustrator , corelDraw, plakát, webové stránky, avatar, prezentace, dokumenty, profilovka, kalendář, časopis, Pinterest, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Autíčko ke stáhnutí, obrázek Svatojiřská stuha zdarma nebo klipart Oranžový stromeček ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.