Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vlak piktogram (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlak piktogram zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Vlak piktogram. Klipart Vlak piktogram je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak piktogram zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vlak piktogram ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak piktogram ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 226 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Anonymous

Líbí se vám klipart Vlak piktogram? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Vlak piktogram patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Silniční válec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cukroví ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Parník ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, vektor, grafika, zdarma, vektorový obrázek, Vlak piktogram, Doprava, free, svg, download, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: diář, vizitky, kalendář, etikety, avatar, Adobe Illustrator, prezentace, Instagram, časopis, referáty, seminární práce, tiskoviny, škola, plakát, PowerPoint, vstupenky, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Šedivá vajíčka ke stažení, vektorový obrázek Vozíčkáři zdarma nebo klipart Malé písmeno T ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách