Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vlak piktogram (Doprava) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Vlak piktogram zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Vlak piktogram. Vektorová ilustrace Vlak piktogram je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Vlak piktogram? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak piktogram zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vlak piktogram ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak piktogram ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 226 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Anonymous

Sdílejte klipart nazvaný Vlak piktogram s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Vlak piktogram je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Velikonoční přání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Římský salát zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Modrý stromeček ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, Vlak piktogram, download, kliparty, free, obrázek, Vlak piktogram, klipart, zdarma, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, vizitky, články, web, plakát, fotokniha, deníček, manuály, fotografie, inkscape, word, Zoner Callisto, koláž, etikety, katalog, kalendář, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Potápěčské brýle ke stáhnutí, vektorový obrázek Vozíčkáři zdarma nebo vektor Ďábel zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách