Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vlak piktogram, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlak piktogram zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vlak piktogram. Obrázek Vlak piktogram je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Vlak piktogram? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak piktogram zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vlak piktogram ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak piktogram ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 226 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vlak piktogram patří do sekce Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jam zdarma Podívejte se i na vektor Parní mašinka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Křepel kalifornský ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vlak piktogram, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, svg, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, vektor, Vlak piktogram, ke stažení, Doprava, free

Doporučené použití klipartu: plakát, blog, PowerPoint, webové stránky, word, pozvánky, Pinterest, seminární práce, openOffice, články, referáty, Adobe Illustrator , časopis, Twitter, textové dokumenty, plakáty

Mezi hezké kresby patří i vektor Tanec kostlivců zdarma, obrázek Kružítko ke stažení nebo klipart Žlutý meloun ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách