Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mojžíš, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mojžíš zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mojžíš. Klipart Mojžíš je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mojžíš lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mojžíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mojžíš ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mojžíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1028
1280x822
800x514
500x321
160x103

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 116 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wsnaccad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mojžíš je v kategorii Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Alarm ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dýně frajer zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pestrobarevné srdce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, Mojžíš, kliparty, svg, free, klipart, zdarma, Mojžíš, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, corelDraw, plakát, word, památník, dokumenty, Adobe Illustrator , avatar, fotokniha, PowerPoint, Twitter, Pinterest, office, časopis, kalendář, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek 7Z ke stáhnutí, klipart Nedotýkat se zdarma nebo ilustrace Jaderná elektrárna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.