Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mojžíš, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mojžíš zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Mojžíš. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Mojžíš ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mojžíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mojžíš ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mojžíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1028
1280x822
800x514
500x321
160x103

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 116 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wsnaccad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mojžíš je v kategorii Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mangostana lahodná ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Malcolm X zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Princ ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Mojžíš, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Mojžíš, vektor, download, cliparts, ke stažení, grafika, kliparty, Náboženství, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakáty, dokumenty, webové stránky, články, blog, plakát, openOffice, profil, office, kalendář, památník, časopis, corelDraw, inkscape, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace John Fitzgerald Kennedy ke stáhnutí, vektor Cibule zdarma nebo obrázek Syrena 105 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.