Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mojžíš (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mojžíš zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mojžíš. Stahujte klipart Mojžíš v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mojžíš lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mojžíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mojžíš ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mojžíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1028
1280x822
800x514
500x321
160x103

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 116 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: wsnaccad

Sdílejte klipart nazvaný Mojžíš se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Mojžíš je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Takoyaki ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční vzor zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Citroen DS ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Mojžíš, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, vektor, klipart, grafika, Náboženství, Mojžíš

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakáty, články, textové dokumenty, webové stránky, referáty, škola, web, památník, eshop, pozvánky, inkscape, profilovka, wordpress, corelDraw, office

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Mapa Austrálie ke stáhnutí, obrázek SWF formát zdarma nebo vektor Vánoční obálka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.