Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mojžíš (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mojžíš zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mojžíš. Kreslená ilustrace Mojžíš je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mojžíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mojžíš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mojžíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1028
1280x822
800x514
500x321
160x103

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 116 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: wsnaccad

Obrázek, klipart pojmenovaný Mojžíš můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Mojžíš se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Severní a Jižní Korea ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené M ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Oběšenec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náboženství, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Mojžíš, ke stažení, Mojžíš, obrázek, ilustrace, free, ilustrační obrázek, svg, download, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: etikety, profilovka, škola, dokument, Twitter, prezentace, referáty, eshop, video, word, openOffice, články, webové stránky, textové dokumenty, Adobe Illustrator, diář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Adventní kalendář zdarma, vektorový obrázek Zaoceánský parník ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Lehoped ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.