Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Samonavíjecí metr (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Samonavíjecí metr zdarma ke stažení

Samonavíjecí metr je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Samonavíjecí metr. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Samonavíjecí metr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Samonavíjecí metr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Samonavíjecí metr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Samonavíjecí metr ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1488
1280x1191
800x744
500x465
160x149

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cactus cowboy

Tento obrázek s názvem (Samonavíjecí metr) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Samonavíjecí metr je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rýžovar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ježovka ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Granát ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Samonavíjecí metr, Samonavíjecí metr, cliparts, vektor, obrázek, ilustrace, grafika, svg, free, kliparty, download, Nástroje, ke stažení, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, eshop, Facebook, word, pozvánky, diář, wordpress, webové stránky, web, textové dokumenty, prezentace, blog, Pinterest, corelDraw, Twitter, avatar

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Zákaz telefonování ke stažení, vektorový obrázek EFIS panel ke stažení nebo vektorový obrázek Malé písmeno C ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.