Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bagr (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bagr zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bagr. Obrázek Bagr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bagr? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bagr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1522
1280x1217
800x761
500x476
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 263 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cyberscooty

Sdílejte obrázek, klipart Bagr se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Bagr je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Cihlové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart WiFi zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz dronů ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, Bagr, cliparts, klipart, free, Auta, obrázek, svg, download, vektor, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, škola, fotokniha, památník, etikety, corelDraw, blog, inkscape, video, profil, web, pozvánky, office, kalendář, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Chemička ke stáhnutí, vektorový klipart Elfka zdarma nebo obrázek, klipart Stěrače zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.