Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bagr, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bagr zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Bagr. Obrázek Bagr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bagr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1522
1280x1217
800x761
500x476
160x152

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 263 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bagr se nachází v sekci Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené F ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Martini zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz prostituce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, Auta, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Bagr, cliparts, free, Bagr, download, zdarma, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, corelDraw, profilovka, blog, web, Pinterest, webové stránky, Facebook, profil, pozvánky, kalendář, časopis, prezentace, památník, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Rychlé občerstvení ke stáhnutí, obrázek Havíř zdarma nebo klipart Taxi ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.