Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bagr, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bagr zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Bagr. Klipart Bagr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bagr? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bagr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1522
1280x1217
800x761
500x476
160x152

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 263 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bagr patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční strom zdarma Podívejte se i na vektor Den matek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Salvador ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Bagr, download, zdarma, klipart, free, grafika, Auta, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, Adobe Illustrator , plakáty, PowerPoint, Pinterest, škola, časopis, dokumenty, profilovka, web, openOffice, blog, Instagram, webové stránky, články, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Smajlíci sada zdarma, obrázek Muchomůrka tygrovaná ke stažení nebo klipart Umývání auta ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.