Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Bagr (Auta) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bagr k bezplatnému stažení

Bagr je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Pakliže si chcete obrázek Bagr stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Bagr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1522
1280x1217
800x761
500x476
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 263 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cyberscooty

Sdílejte obrázek, klipart Bagr s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Bagr patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bílá věž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kreslená veverka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zamilované psaní ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, free, ilustrace, Bagr, Bagr, obrázek, Auta, svg, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, download, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, bakalářská práce, fotokniha, referáty, plakáty, škola, dokument, deníček, logo, Instagram, dokumenty, brožury, diář, fotografie, manuály, katalog, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Ozdoba s vločkou ke stáhnutí, klipart Vánoční stromek ke stažení nebo klipart Štastný Nový rok zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.