Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bagr (Auta) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bagr zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bagr. Klipart Bagr je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Bagr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1522
1280x1217
800x761
500x476
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 263 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cyberscooty

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bagr se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Bagr se nachází v kategorii Obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Labyrint ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Snubní prsteny ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Dárková krabice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, kliparty, free, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, download, vektor, Bagr, svg, obrázek, klipart, Bagr

Doporučené použití klipartu: inkscape, časopis, Instagram, články, kalendář, etikety, prezentace, web, avatar, pozvánky, dokument, office, Adobe Illustrator, word, dokumenty, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Paul von Hindenburg zdarma, obrázek DOCM ke stáhnutí nebo vektor Burák ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.